دیگر نیاز نیست برای تعمیر گوشی موبایل خود زمان و هزینه اضافه صرف کرده و به مغازه‌های تعمیر مراجعه کنید. موبایل 213   در شیراز این امکان را فراهم کرده که با گوشی، تبلت یا کامپیوتر خود و از طریق سایت این شرکت سفارش تعمیر موبایل را به صورت آنلاین ثبت کنید!

در زمینه تعمیرات موبایل و تبلت بارها دیده شده که دستگاه کاربران توسط تعمیرکار غیرمتخصص مورد تعمیر قرار می گیرد که  از قطعات غیر اصل استفاده شده است نه تنها مشکل موبایل برطرف نمی گردد بلکه موبایل با مشکلات متعدد دیگری هم روبرو می شود و یا پس از تعمیر و تحویل موبایل به کاربران هیچ تضمینی از سوی تعمیرکار داده نمی شود. و این عدم اطمینان از تعمیرات باعث شده که افراد به سمت خدمات آنلاین تعمیرات موبایل  در شیراز رجوع کنند.

مرکز تعمیرات موبایل 213  در شیراز متخصص در زمینه تعمیرات انواع موبایل اندروید و آیفون می باشد. توجه اصلی شرکت همواره بر روی جلب رضایت و اعتماد مشتریان بوده و در راستای تحقق این موضوع همیشه در تلاش بوده تا از بهترین شیوه ها و جدیدترین تجهیزات سخت افزار و نرم افزاری و نیز متخصصین حرفه ای در این زمینه بهره ببرد.

ثبت در خواست آنلاین به چه صورت می باشد؟

برای ثبت درخواست تعمیرات گوشی خود می توانید از لینک  تعمیرات آنلاین موبایل در شیراز اقدام نمایید. بعد از تکمیل فرم، پشتیبانی موبایل 213  با شما تماس گرفته . سپس پیک رایگان موبایل 213 برای تحویل گرفتن گوشی به آدرس شما مراجعه می کند و بعد از 24 تا 48 ساعت (و یا حتی کمتر) گوشی شما صحیح و سالم مجددا توسط پیک موبایل امداد به شما تحویل داده می شود.

در حال حاضر تعمیر موبایل در شهر شیراز امکان پذیر می باشد و برای عزیزانی که ساکن شهرستان (خارج از شهر شیراز) هستند فعلا این امکان وجود ندارد اما به زودی تدابیری برای این موضوع اندیشه خواهد شد. شرکت موبایل 213 در شیراز متخصص در تعمیر انواع گوشی های اندرویدی و آیفون در برندهای مختلف می باشد و یکی از اهداف ما کاهش هزینه ها، افزایش سرعت و کیفیت بالای خدمات می باشد.

به منظور ثبت سفارش آنلاین تعمیر موبایل فقط کافیست که فرم درخواست آنلاین تعمیر موبایل پرکنید. به طوری که مشخصات مورد نیاز نظیر نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تلفن و غیره را ثبت نمایید و در فیلد توضیحات، مشکل گوشی هوشمندتان را شرح دهید. در نهایت هم بر روی گزینه “درخواست تعمیرات” کلیک کنید. به همین سادگی درخواست شما برای تیم پشتیبانی موبایل 213 در شیراز ارسال می‌شود.