آمار خراب شدن دوربین گوشی های اپل جزو قطعاتی است که کاربران زیادی جهت تعویض یا تعمیر آن به خدمات تعمیرات موبایل مراجعه می کنند.

ایجاد مشکل در عملکرد دوربین آیفون می‌تواند ناشی از یک مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری باشد.

برای رفع مشکل دوربین آیفون حتما باید ابتدا راه حل های نرم افزاری را به کار برد و اگر این راه حل ها نتیجه بخش نبودند، تعمیرات سخت افزاری را انجام داد.

یکی از بزرگ مشکلاتی که در حین اجرای برنامه دوربین آیفون ها رخ می‌دهد، این است که دوربین گوشی هیچ چیزی را نشان نداده و فقط یک تصویر سیاه با اجرای اپلیکیشن دوربین نمایان می‌شود!

از اصلی ترین عواملی که موجب خرابی دوربین اپل می شود موارد زیر می باشد:

ضربه خوردن دوربین 

ضربه خوردن دوربین در اثر فشار یا افتادن و آسیب دیدن ماژول آن جزو دلایل بزرگ خرابی دوربین گوشی آیفون می باشد.

 ریختن مایعات بر لنز دوربین

از آنجا که اکثر موبایل های آیفون با تکنولوژی ضد آب ساخته شده اند با این وجود یکی از دلایلی که افراد جهت تعمیر به شرکت تعمیرات مراجعه می کنندبه خاطر آب خوردگی می باشد. نفوذ گرد و غبار به لنز دوربین و همچنین مایعات یکی از عواملی است که کارکرد این قطعه را به جهت سخت افزاری تحت تاثیر قرار داده و دستگاه را دچار مشکل می کند.

ایجاد خش بر روی لنز دوربین

. ممکن است گوشی در جیب یا کیف شما با کلید و … برخورد کند و روی لنز دوربین آن خط و خش بیفتد .خط و خش بر روی لنز دوربین های گوشی با برخورد با اشیای نوک تیزمی باشد.با وجود محافظ ضد خش بر روی لنز دوربین به وجود آمدن خش امری طبیعی است.

ایجاد هاله رنگی

در برخی مواقع دیده شد که هاله های رنگی عجیبی در زمان فعال سازی لنز دوربین گوشی در تصویر پیش رو ایجاد می‌شود. دلیل به وجود آمدن این هاله های رنگی به طور دقیق مشخص نیست اما متاسفانه تنها راه تعمیر دوربین موبایل آیفون در این شرایط در تعویض لنز دوربین خلاصه می‌شود.

در بعضی موارد هم بدون دلیل و به صورت خودکار دوربین ایفون از کار میفتد.

تعمیر دوربین آیفون ، به معنی رفع تمام مشکلات عملکردی این بخش از گوشی است. گاهی ممکن است آسیب دیدگی های دوربین به قدری باشند که عملا امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد. به عنوان مثال، در صورت شکستن لنز دوربین، نمی توان آن را ترمیم نمود و باید به تعویض این قطعه فکر کرد.

 

هزینه تعمیردوربین گوشی آیفون چقدر است؟

هزینه تعمیر دوربین اپل، با توجه به اقداماتی که بر روی گوشی انجام می شود، تعیین می شود. اگر نیاز به تعویض دوربین باشد، هزینه قطعه جدید هم در نظر گرفته می شود. نکته ای که وجود دارد، این است که در بیشتر موارد نمی توان دوربین راتعمیر کرد. بنابراین می توان گفت که هزینه تعمیر دوربین آیفون نسبتا بالاست. در این فرایند، ماژول دوربین بیرون آمده و با یک ماژول جدید جایگزین می شود.

 

در بیشتر موارد امکان ترمیم دوربین آیفون وجود ندارد و نیاز به تعویض این قطعه خواهد بود.شما با ثبت سفارش تعمیرات انلاین موبایل در سایت موبایل 213 در شیراز کارشناسان مجرب در این زمینه تعمیرات دوربین شما را انجام می دهند.

مدت زمان تعمیر دوربین گوشی آیفون چقدر است؟

تعویض یا تعمیر دوربین آیفون را در موبایل 213 ظرف مدت زمان کوتاهی انجام خواهد شد. کارشناسان با تجربه موبایل 213 اغلب این پروسه را ظرف 30 الی 60 دقیقه تکمیل می‌کنند.شما درخواست تعمیر دوربین خود را در سامانه تعمیرات انلاین موبایل 213 در شیراز  ثبت کنید.

مزایای استفاده از تعمیرات دوربین آیفون در موبایل 213 چیست؟

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در تعمیرات دوربین ایفون باید به آن توجه کرد مربوط به اصل بودن قطعات به کار برده می باشد که در گوشی نصب خواهند شد. به این قطعات اصطلاحا قطعات تعویضی هم گفته می‌شود. به عنوان مثال اگر در عملکرد دوربین آیفون شما اختلالی به وجود آمده باشد و تنها راه تعمیر در تعویض ماژول دوربین خلاصه شود، شما باید مطمئن باشید که ماژول دوربین جدید نصب شده در گوشی کیفیت لازم را دارد و اصطلاحا اورجینال است و می‌تواند مثل دوربین فابریک گوشی عمل کند.

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از تعمیرات موبایل 213 امکان ثبت سفارش آنلاین در شیراز می باشد. برای ثبت سفارش تعمیرات در مرکز موبایل213  در شیراز نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و انجام این کار تنها به صورت آنلاین قابل انجام خواهد بود.

استفاده از قطعات اصل : تمام قطعاتی که توسط کارشناسان در مرکز تعمیرات موبایل 213 انجام می‌شوند اصل  هستند و از این نظر مشمول گارانتی خواهند بود.

استفاده از دستگاه ها و تجهیزات مدرن: در مرکز موبایل 213 از مدرن ترین و پیشرفته ترین ابزارها برای انجام انواع تعمیرات از قبیل تعمیر دوربین موبایل آیفون استفاده می‌شود. بدین ترتیب تمام استانداردهای لازم در حین تعمیرات گوشی  آیفون شما حفظ خواهند شد.

هزینه زمانی کمتر: با استفاده از خدمات تعمیر موبایل 213 تعمیرات گوشی خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.و بدون صرف هزینه رفت و امد و هزینه زمانی دوربین گوشی خود را تعمیر کنید.