بلاگ

فروش عمده ابزار تعمیرات موبایل

فروش عمده ابزار تعمیرات موبایل

لیست همه تجهیزات مورد نیاز برای شروع شغل تعمیر گوشی موبایل

اگر شما به تازگی قصد دارید وارد جامعه بزرگ تعمیر کاران گوشی موبایل شوید به شما تبریک می گوییم زیرا شغل پر درامدی را انتخاب کرده اید. سایت موبایل ۱۲۳ قصد دارد تمامی ابزارها و تجهیزاتی که برای تعمیرات موبایل نیاز دارید را به شما معرفی کند. توجه کنید که هر تعمیرکار حرفه ای به همه این وسایل نیاز دارد و به جرائت می توان گفت که مواردی که در ادامه ذکر خواهد شد جز ضروری ترین ابزارها در این زمینه هستند. برای تهیه این ابزارها از مرکز فروش عمده ابزار تعمیرات موبایل ، می توانید از طریق همین سایت همه ابزارهای مورد نظرتان را تهیه کنید.

فروش عمده ابزار تعمیرات موبایل سایت موبایل ۲۱۳

دستگاه هیتر تعمیرات موبایل :

در صورتی که موبایلی که می خواهید تعمیرش کنید از نوعی است که پایه های آی سی در زیرش قرار دارد، شما ۱۰۰ درصد نیاز به یک هیتر پیدا می کنید. در واقع این ابزار هوای گرم را با فشار ازقبل تنظیم شده ای به خارج هدایت می کند. از انواع مختلف این دستگاه برای حرارت دادن به سطوح مختلف برد ها و همچنین تعویض قطعات مختلف استفاده می شود. در حقیقت هیتر از ابزار های خیلی مهم در بحث تعمیرات موبایل است. مثلا اگر شما بخواهید قطعه های چند پایه مانند آی سی ها را بردارید و قابی که گوشه هایی با لاستیک آب بندی شده دارد را از بدنه جدا کنید این کار را با هیتر انجام می دهید. برای تهیه این ابزارها از مرکز فروش عمده ابزار تعمیرات موبایل ، می توانید از طریق سایت موبایل ۱۲۳ همه ابزار الات مورد نظرتان را تهیه کنید.

هویه تعمیرات موبایل :

اگر در بخش هایی از فرایند تعمیر نیاز به ظریف کاری و تعویض قطعات ریز داشته باشید، باید از ابزار هویه استفاده کنید. هویه می تواند مقادیر حرارتی متفاوتی برای لحیم کاری تولید کند که به واسطه آن پایه های قطعه های الکترونیکی به یک دستگاه وصل یا از آن جدا می شوند. در واقع گرمایش هویه از المنت های کاملاً برقی تامین می شود.

منبع تغذیه تعمیرات موبایل :

از منبع تغذیه به طور کلی برای شوک دادن باتری و شارژ مستقیم باتری و یا روشن کردن گوشی بدون  وجود باتری به این دستگاه نیاز دارید. همچنین برای اینکه جریان درون گوشی های خاموش را عیب یابی کنید باید از منبع تغذیه استفاده کنید. برای تهیه این ابزارها از مرکز فروش عمده ابزار تعمیرات موبایل ، می توانید از طریق سایت موبایل ۱۲۳ همه ابزار الات مورد نظرتان را تهیه کنید.

ست کامل پیچ گوشتی:

از انواع مختلف پیچ گوشتی ها در سایز های متفاوت برای باز و بسته کردن گوشی استفاده می کنند. پیچ گوشتی های مورد نیاز برای تعمیر با شماره های T4،T5،T6 و T8 نامگذاری شده اند.

پایه نگهدارنده:

فراموش نکنید که زمانی که گوشی را تعمیر می کنید باید جایش را محکم کنید. هر حرکت ناگهانی در حین تعمیر ممکن است صدمات جبران ناپذیری به آن وارد کند. برای تهیه این ابزار الات از مرکز فروش عمده ابزار تعمیرات موبایل ، می توانید از طریق همین سایت همه ابزار الات مورد نظرتان را تهیه کنید.

پنس:

شما برای تعویض همه قطعات ریز و درشت به پنس نیاز دارید. فراموش نکنید که پنس شما باید آنتی ضد مغناطیس باشد، یعنی پنس نباید الکتریسیته ساکن را انتقال دهد.

پیچ گوشتی ریز چهارسو:

برای تعمیر گوشی های جدید و هوشمند به آن نیاز دارید. برای تهیه این ابزار الات از مرکز فروش عمده ابزار تعمیرات موبایل ، می توانید از طریق همین سایت همه ابزار الات مورد نظرتان را تهیه کنید.

خمیرقلع :

از خمیر قلع در پایه سازی آی سی های BGA ازدر زمان شابلون زنی از خمیر قلع استفاده می شود.

روغن لحیم :  

قلع کاری با روغن لحیم سرعت بسیار بیشتری پیدا می کند.

روغن فلکس: 

این روغن در حقیقت وظیفه ی احیاکنندگی قلع را بر عهده دارد که معمولا این ابزار به صورت خمیر و اسپری در بازار ارائه می شود.

سیم قلع کش: 

این سیم برای از بین بردن اتصالی ها و جذب قلع در زمانی که  انباشته شده و یا برای رفع اتصالی بین پایه ها، استفاده می شود.

چسب ضدآب:

چسب ها در حقیقت جز جدا نشدنی لوازم تعمیرات موبایل هستند. چسب های ضدآب، چسب قطره ای و چسب دو طرفه از چسب هایی هستند که بسیار ضروری و البته کاربردی هستند. برای مثال چسباندن درب پشت موبایل، تاچ ال سی دی، بستن و چسباندن قطعه های مختلف و مواردی از این قبیل از انواع چسب ها استفاده می شود. برای تهیه این ابزار الات از مرکز فروش عمده ابزار تعمیرات موبایل ، می توانید از طریق سایت موبایل ۱۲۳ همه ابزار الات مورد نظرتان را تهیه کنید.

مولتی متر:

فراموش نکنید که برای تست مقاومت ها، خازن، ترانزیستور و سایر قطعه های درون گوشی موبایل و همچنین تست وجود ارتباط بین دو نقطه از مولتی متر استفاده می شود.علاوه بر این تست ولتاژگیری انواع مختلف باتری، تست دیور و حتی تست اتصال کوتاه نیز می تواند با دستگاه مولتی متر انجام می شود. با این اوصاف از ابزار مولتی متر در عمل عیب یابی استفاده می شود در حقیقت این ابزار وظیفه ی سنجش همه کمیت های الکتریکی درون گوشی را دارد و جهت تست و بررسی عملکرد قطعه های مختلف موبایل و اطمینان از خراب نبودن آنها همواره در شغل تعمیرات نیاز است.

دستگاه لوپ تعمیرات موبایل :

دستگاه لوپ در واقع مانند میکروسکوپ پزشکی و ذره بینی عمل می کند. بعد از باز کردن موبایل شما حتما نیاز دارید که اجزای آن را به طور کاملاً بزرگ و واضح ببینید. این دستگاه با بزرگنمایی برد گوشی ها این امکان را در اختیار تعمیر کار قرار می دهد که به بررسی دقیق اجزای برد بپردازد. لوپ ها در دو نوع آنالوگ و دیجیتال در بازار به فروش می رسند و همیشه جز ضروری ترین ابزار الات در میان ابزارهای لازم برای تعمیرات موبایل به حساب می آیند. برای تهیه این ابزار الات از مرکز فروش عمده ابزار تعمیرات موبایل ، می توانید از طریق همین سایت همه ابزار الات مورد نظرتان را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *